Biz Kimiz?

Anasayfa Biz Kimiz?
Biz Kimiz?

Doğru yerdesiniz...

Ahşap işleme makinalarında sektörün önde gelen firmasında uzun yıllar çalışarak edindiğimizi birikim ve tecrübeyi yapmış olduğumuz yeni planlama ile " Mert Makina" çatısı altında siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Faaliyet alanlarımız ;

Yerli ve ithal makinaların satışı, satış sonrası servis ve yedek parçalarını bünyemizde bulunan profesyonel teknik servisimizle 7/24 saat hizmetinizdeyiz. Ayrıca bu makinalarda kullanılan kesici takımların satışı ve bileme hizmetini de vermekteyiz.ikinci el ve yeni makina taleplerimizde, makinasını satmak isteyen müşteriler, yeni makina satan üretici firmalar ve siz arasıda kurduğumuz köprü sayesinde doğru ürünü doğru fiyata almamıza ve satmamıza yardımcı olacak danışmanlık hizmetini vermekteyiz. Bu amacı ile güler yüzlü ekibi ile profesyonel bakış açısı ile kuruluşundan bugüne kadar farkını ortaya koyan firmamız kalite çizsinden ödün vermeyerek yoluna devam etmektedir.

Bitmeyen gelişme arzumuzla sektöründe yön gösterici olmayı hedeflemektedir. Mert makina olarak kullanmış olduğumuz ” Doğru Yerdesiniz ” sloganı anlamına uygun olarak çalışmalarımıza devam etmekteyiz…

 

Mert Makina

Neden Biz?

Mert Makina olarak bir çok çözüm sunarak Türkiye Genelinde bir çok Mobilya CNC makinesi ve Ahşap CNC makinesi satışları konusunda siz müşterilerimiz için başarılı projede bulunmuş ve üreticilere katma değer sağlayarak beğeni kazanmıştır.

Herzaman En İyi, En İleri

Dünya'nın ve Türkiye'nin önde gelen firmaların yüksek hızlı makineleri

Tecrübe ile Teknoloji Birleşimi

Yüksek hassasiyet, hızlı üretim ile son teknoloji CNC Makineleri

25+ Yıllık Tecrübe

  • CNC Makineleri
  • Panel Ebatlama
  • Kenar Bantlama
  • Ahşap İşleme

Kaliteli / Fiyat Uygunluğu

En İyi Makineleri, En Uygun fiyatlarla sizlere sunuyoruz.

Yüksek Üretim Kapasitesine Sahip Ürünler

Her İşleme her ortama uygun yüksek hassasiyetli üretim cihazları
Mert Makina

Sıkça Sorulan Sorular

Yanlış yapılan seçimlerden dolayı imalat hızının istenilen düzeye çıkamaması, istenilen hassasiyette iş parçası üretememe ve maliyetlerinin artması gibi sorunlarla karşılaşılabilmektedir. Daha verimli bir imalat yapılabilmesi için sizler için sıkça sorulan soruları hazırladık.
Evet, planlı bakım makinaların çalışma ömrünü uzatan ve üretim kapasitesini ve üretim hassasiyetini uzun zaman devam ettiren bir işlemdir. Kendi içerisinde bakım ekibi olmayan firmalar mutlaka makine satıcılarından bu bakım hizmetini almalıdırlar.

Arıza durumunda Bize ulaşın sayfamızdan iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz. Cihazlarımız gerekli arızaları garanti kapsamında bizler çözmekteyiz.

Satış sözleşmesini, kurulumda satıcı firma tarafından hazırlanan kontrol listeleri ve garanti anlaşmalarını, makine ile gelen kitapları, makinanın program ve parametre ayarlarını içeren backupını, Kontrol sistemi ile ilgili kayıt ve data sheetleri daha sonraki servis ihtiyaçları için mutlaka saklamalıyız.
Bu alarm genellikle makinalar üzerinde bulunan Emergency Stop butonu olarak adlandırdığımız acil durdurma butonunun basılı unutulmasından kaynaklanır.